1xbet bonuss 100%

1xbet vs. tehniskais atbalsts

1xbet lv contact Kā ir piedāvāts 1xbet tehniskais atbalsts? Bukmeikera servisam ir tagad mājaslapas, kas ir pilnīgi lokalizētas 35 valodās un ļauj spēlēt daudzās valūtās. Paredzēts ir arī tehniskais atbalsts, sniegts daudzās valodās. Vai tur ir arī mūsu valoda, varam pārbaudīt mājaslapas sarakstā. Šeit ir arī pilnā tirdzniecības nosacījumu versija, bet diemžēl nav pārtulkota uz visām pieejamām valodām. Ieteicamā ir angļu valodas zināšana.

Kā kontaktēties ar 1xbet tehnisko atbalstu?

E-pasts

Pirmā iespēja ir kontaktēšana jebkurā laikā ar 1xbet tehnisko atbalstu, izmantojot elektronisku pastu un rakstot uz adresi info-en@1xbet.com. Adrese ir paredzēta vispārējiem jautājumiem, operators piegādā arī adresi drošības jautājumiem: security-en@1xbet.com. Pārējie kontakti nav paredzēti lietotājiem, bet potenciāliem tirdzniecības partneriem un masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.

1xbet – telefons

Jautājumi tehniska atbalsta nodaļai var būt arī uzdoti pa telefonu. Atbalsts ir pieejams zem telefona numura 8 (800) 555-51-81. Klientu paziņojumi ir pieņemti visā diennaktī.

Kontakta formulārs

1xbet.com mājaslapā atrodas arī formulārs, ar kuru var kontaktēties ar bukmeikera servisa darbiniekiem. Pietiek sniegt savu e-pasta adresi, uz kuru 24-stundu laikā tiks sūtīta atbilde.

1xbet vs. tehniskais atbalsts
4.5 (90%) 2 votes