1xbet bonuss 100%

Depozīti un izmaksas 1xbet

1xbet depozīti un izmaksas Sabiedrība 1xbet katrā dienā realizē daudzu tūkstošu depozītu uz savu lietotāju kontiem un izmaksu no kontiem – droši, ātri un uzticami. Maksājuma darījumi 1xbet bukmeikera servisā ir pasargāti ar sertifikātiem un tik droši, kā jebkuri darījumi vislielākajās pasaules bankās. Kādas ir depozīta un iespējamu laimestu izmaksas iespējas?

DEPOZĪTI:

– Maksājumu kartes (tūlītējais naudas līdzekļu pārskaitījums, bez servisa izmaksām, minimālais depozīts 1 EUR, izņēmumi ir uzrādīti skavās):

Visa, MasterCard, Card „Mir“, Maestro, China Union Play, Entropay, ATM Online (50 000 VND), Prepaid card (50 000 VND), Wimo Wallet (50 000 VND)

– 1xbet izmanto depozītiem un izmaksām arī elektronisku maku, ļoti populāru starp spēlētājiem visā pasaulē (tūlītējais naudas līdzekļu pārskaitījums, bez servisa izmaksām)

QIWI, WebMoney, YandexMoney, Netteller GO (4, 4 EUR), Skrill,
– Vispopulārākais on-line elektroniskais maks Skrill apkalpo, izņemot savu maksājuma interfeisu, arī sekojošus pakalpojumus:
Rapid Transfer, Nordea Solo, Dankort, PostePay, CartaSi, Skrill 1-Tap, Efecty, Pago Fácil, Rapi Pago, Servipag, Red Link, HSBC, Santander Rio, Banco de Chile

Tas nozīmē, ka 1xbet apkalpo varbūt vislielāko iespējamu maksājuma interfeisu visiem pasaules lietotājiem – un tas apliecina bukmeikera servisa lielumu un popularitāti.

IZMAKSAS:

Izmaksas no 1xbet lietotāju kontiem ir veiktas līdzīgi, kā depozītiem – salīdzinot ar citiem bukmeikera servisiem, 1xbet servisā naudas var būt izmaksātas arī citādi – un tas ir on-line spēļu pasaulē reāli universālais pakalpojums.

1xbet serviss realizē pārskaitījumu 15 minūšu laikā no pieteikšanas izmaksāt laimestu, un ir visātrākais savā jomā. Reālais laiks, kad naudas tiks saņemtas lietotāja kontā, ir atkarīgs no izvēlētas maksājuma metodes – pārbaudīta Skrill elektroniskā maka gadījumā saņēmām naudu uz mūsu Skrill kontu 5 minūšu laikā! Bez kavēšanās!

Depozīti un izmaksas 1xbet
5 (100%) 1 vote