1xbet bonuss 100%

Kādus bonusus piedāvā bukmeikera serviss 1xbet

1xbet bonusus Bonuss no depozīta. Bonusi 1xbet var būt saņemti pirmā depozīta ietvaros, līdz 100%, bet ne vairāk nekā 100 EUR. Lai saņemtu bonusu, nepieciešami ir reģistrēties un veikt pirmo depozītu vismaz 10 € apmērā. Pēc tam bonuss tiks nekavējoties nodots.

Lai saņemtu sveicinājuma bonusu, nepieciešami ir ievērot kārtējus nosacījumus. Pirmkārt, bonuss var būt nodots tikai pilnīgi aizpildītam 1xbet kontam. Otrais ierobežojums ir bonusa apgrozījums. Saskaņā ar spēkā esošiem noteikumiem bonusi jābūt vismaz 5 reizes apgrozīti akumulētās spēlēs. Katrā akumulētā spēlē jābūt vismaz 3 spēles, vai vairāk. Vismaz 3 spēles akumulatorā jābūt ar kursu 1,40 vai lielāku. Apgrozījumu 1xbet atzīs tikai, kad visu spēļu minētas summas ietvaros tiks realizētas.

Iepriekšminētu nosacījumu neievērošanas gadījumā 1xbet neļauj izmaksāt nekādu līdzekļu no konta. Bonusi vai laimesti no bonusa līdzekļiem tiks uzskatīti par nederīgiem.

1xbet reģistrēties – bonus 100 € »
1xbet bonuss nevar būt apvienots ar nekādām citām akcijām. Pieļaujams ir tikai viens bonuss vienam lietotājam. Gadījumā, ja lietotājs pamēģinās pārkāpt minētu noteikumu, var tikt pakļauts sankcijām. Galīgā gadījumā konts var tikt izdzēsts un lietotājs var pazaudēt visus līdzekļus. Ja lietotājs nav ieinteresēts ar bonusu, var iepriekšēji atsacīties no bonusa.

Regulārās akcijas

Tagad 1xbet bukmeikera serviss piedāvā plašu promoakcijas gammu, pastāvīgi atjaunojamu. Interesants ir, piemēram, bonuss, kas var būt saņemts kā atbalsts pēc spēļu zaudēšanas sērijas.

Zaudētu spēļu sērijas bonusa saņemšanas nosacījumi ir sekojoši: lietotājs jāzaudē vismaz 20 spēles pēc kārtas 30 dienu laikā. Tāds bonuss parasti ir 100 līdz 500 dolāri, atkarīgi no pirmreizēja depozīta apmēra. Tāda bonusa gadījumā nedrīkst aizmirst, ka, ja lietotājs izvēlēja akumulētas spēles, tās jāattiecas dažādiem sportiem un dažādiem rezultātiem. Citā gadījumā lietotājs zaudē bonusa tiesības.

Jāuzsver, ka 1xbet aktuāli nepiedāvā 1xBet reload bonus. Nedrīkst arī pievienoties pie nekādas reload lojalitātes programmas.

Bonusa spēles

1xbet bonusa spēles ir sekojošas – 1xMemo, 1xLoterija, 1xKaste, 1xSeifs, Brīnumu ritenis un Dienas loterija. Minētas spēles ļauj sasniegt ārkārtēju laimestu, vai savākt bonusa punktus, bet ar nosacījumu, ka ja lietotājs spēlē vairāk, saņem lielāku iespēju iegūt balvu.

Kādus bonusus piedāvā bukmeikera serviss 1xbet
5 (100%) 1 vote